ANGLIČTINA INTENZIVNĚ?

PŘÍPRAVA K MATURITĚ

PŘIPRAV SE S NÁMI K MATURITĚ A ZVLÁDNI JI LEVOU ZADNÍ

Blíží se Ti termín maturity a už teď z toho panikaříš? Už nemusíš, přihlaš se k nám a my Tě na maturitu připravíme! Jestli chceš chodit sám, s kámošem, a nebo ve skupině, to už záleží jenom na Tobě. Aby byla výuka co nejefektivnější, při první hodině si s lektorem sednete, celý výukový plán proberete a můžete ho upravit tak, aby ses naučil hlavně to, co potřebuješ.

Co Tě nejvíc trápí?

Připravíme Tě na vše, ale pokud budeš potřebovat, zaměříme se na “problémové partie”. 🙂 

z

Zdokonalíme Tě v poslechu

Patříš mezi velké množství lidí, kteří mají problémy s porozuměním? Dostaneš dril, poslech už problém nebude.

l

Naučíme Tě vyplňovat záludná cvičení

Určitě víš, že jsou plná chytáků. Naučíme Tě je vyřešit. 

s

Simulace "ostré" zkoušky

Během kurzu si budeš moci udělat zkoušku nanečisto, v klidu a bez stresu. Věř, že v terénu to určitě oceníš.

Reálie, žádný problém

Nikdo z nás se reálie neučí rád, tak na to koukneme spolu a půjde to jako po másle.

f

Audio nahrávky slovíček

Máme vlastní nahrávky slovíček namluvené českým i rodilým mluvčím. Vem si je sebou kamkoli a uč se nenásilnou formou.

POMATURITNÍ STUDIUM

COOL POMATURITKO SE STATUSEM STUDENTA!

Chcete se už konečně opravdu naučit anglicky? A hlavně anglicky MLUVIT? Teď, po maturitě, máte tu nejlepší šanci. Nepovedly se vám příjímačky na vejšku a chcete ten rok navíc nějak smysluplně využít? Nebo chcete odjet do zahraničí nasbírat zážitky a zkušenosti a bojíte se, jak se domluvíte? Ať už je váš důvod jakýkoliv, teď máte jedinečnou příležitost věnovat se celý rok studiu angličtiny a ještě k tomu být stále studentem se všemi výhodami, které k tomu patří!

Součástí našeho kurzu je navíc i možnost přihlásit se na prodloužený víkend v anglofonní zemi. Ten proběhne ve vybraném termínu na konci školního roku a během něj budete mít možnost si v praxi procvičit vše, co do té doby naučíte. Nejde jen o obyčejný výlet, ale o několik dní s pečlivě připraveným programem a úkoly pro každou situaci. Budete tak mít možnost si angličtinu doopravdy zažít a užít.

Každý už se s angličtinou nějakým způsobem setkal, mnoho z vás z ní dokonce pravděpodobně i maturovalo. Máte ale pocit, že úspěšně složená maturita opravdu znamená, že jste schopni jazyk aktivně používat a dorozumět se ve všech situacích? Nebo už se i vám někdy stalo, že jste přesně věděli, co chcete říct, dokonce i jak, ale dopadlo to úplně jinak? To je totiž největším problémem klasické školní výuky angličtiny. Studenti, s hlavami zabořenými v učebnicích, se drtí různé časy, aniž by vlastně věděli, k čemu jim kdy budou. Pořád dokola vyplňují cvičení, která nejdou rozeznat jedno od druhého. Nakonec mají i pocit, že všechno tak nějak ví. Ale když když dojde na věc a mají promluvit, zkoprní strachy z toho, že popletou čas, zapomenou slovíčko, zkrátka a jednoduše udělají chybu a budou vypadat hloupě. Hloupé ale hlavně je, se chyb bát. Vždycky je přeci lepší říct to, co potřebuji a třeba i udělat chybu, než právě ze strachu z chyb neříct nic. Cílem našich kurzů je tohohle strachu vás zbavit, dát vám příležitost mluvit a hlavně se DOMLUVIT.

}

VÝUKA TŘI HODINY DENNĚ

Výuka v pomaturitním studiu probíhá čtyři vyučovací hodiny denně (4×45 minut), kromě víkendů, dopoledne nebo odpoledne.

V CENTRU PLZNĚ

Naše škola se nachází v centru Plzně, v Sadech Pětatřicátníků (pod Divadlem JKT), je tedy na perfektním místě, ať už k nám jedete autem (parkování zdarma v Plaze), nebo MHD.

STATUS STUDENTA

Naše pomaturitní studium je akreditované MŠMT. To znamená, že studenti, kteří skládali maturitu na konci školního roku 2016/2017, mohou studiem u nás získat na školní rok 2017/2018 status studenta a všechny výhody s ním spojené.

PRAKTICKÝ VÝLET

Jako jediná škola v Plzni vám nabízíme možnost přihlásit se na konci kurzu na prodloužený víkend v anglicky mluvící zemi, kde si budete moci v praktickém životěna na základě pečlivě sestaveného programu a itineráře vyzkoušet to, co jste se s námi naučili, něco nového vidět a užít si spoustu zábavy! (Příprava, organizace a materiályjsou v ceně ročního kurzu, dopravu a ubytovaní hradí studenti zvlášť.)
k

NAŠE METODIKA

Pro naše veřejnostní kurzy připravujeme vlastní materiály na základě několikaletých zkušeností s výukou AJ a práce s různými učebnicemi. Jde o stručně popsanou gramatiku a slovní zásobu, která je doplněná o česko-anglické nahrávky. Tyto materiály budete dostávat zdarma během celého roku k doplnění výuky v pomaturitním studiu.

HARMONOGRAM KURZU

Harmonogram pomaturitního studia se řídí harmonogramem školního roku dle pokynů MŠMT. Studenti s ním budou seznámeni na začátku kurzu.

A KOLIK TO BUDE STÁT?

Cena na školní rok je 18.000 Kč. V ceně jsou naše vlastní doplňující materiály k výuce (gramatika, slovní zásoba a česko-anglické nahrávky s rodilým mluvčím) a materiály na závěrečný praktický výlet.

JAK ZÍSKAT LEPŠÍ CENU?

Při přihlášení do 15.7.2018 1.000 Kč sleva z kurzovného. Pokud přivedete kamaráda, získáte každý slevu 1.000 Kč z kurzovného. Celkovou cenu je možné rozdělit do tří splátek.

OBČERSTVENÍ V KURZU

Ve škole je studentům k dispozici voda, káva a čaj.

PŘIHLASTE SE KE STUDIU JEŠTĚ DNES A ZÍSKEJTE SLEVU!
PŘIBERTE KAMARÁDA A ZÍSKEJTE JEŠTĚ VĚTŠÍ SLEVU PRO OBA DVA! 

Zde