UMÍTE ANGLICKY?

A UMÍTE ANGLICKY MLUVIT?

NAŠE “COOL” VÝUKA

Koncept naší výuky vychází z několikaleté praxe ve výuce cizího jazyka a ze zkušeností jak ze strany lektora, tak i našich studentů. Tím pádem jsme byli schopni vytvořit COOL koncept, který zajisté ocení pečlivý i líný student. 🙂
Určitě se shodneme, že v dnešní době je cizí jazyk nutností. Angličtina obzvlášť.

Položte si otázku: Umíte anglicky?
A položte si druhou: Umíte anglicky mluvit?
To je totiž zásadní rozdíl. Největším strašákem pro mnoho lidí, i ty, kteří anglicky umí, je mluvení. Komunikační bariéru ale většinou nevytváří neznalost jazyka, ale strach z chyb a tím pádem obava cizí jazyk vůbec použít.

JAK POZNÁM, DO JAKÉ ÚROVNĚ PATŘÍM?

Před začátkem kurzu stanovíme datum individuálního testování. Poté probíhá testování až po skončení každého semestru, pokud budete chtít pokračovat navazujícím kurzem. Je to proto, abychom mohli zajistit stejnou úroveň jazyka napříč kurzem.

JAKOU POTŘEBUJI UČEBNICI?

ŽÁDNOU… Nebudeme vás nutit kupovat si učebnici za několik set korun, u které se třeba nikdy ani nedoberete jejího konce. Veškeré materiály k výuce máme vlastní a budete je od nás dostávat jak na začátku semestru, tak v průběhu celého kurzu.

h

V ČEM JE LEPŠÍ NEŽ KLASICKÁ UČEBNICE?

Během lekcí si díky našemu konceptu budete skládat učebnici tak, jak sami budete chtít. Tím pádem bude každá JEDINEČNÁ, vytvoříte si ji na míru svým představám a potřebám a bude se vám z ní učit lépe.

CO KDYŽ NEBUDU STÍHAT TEMPO?

Díky individuálnímu testování jsou všechny skupiny vyvážené v úrovni jazyka. U nás se navíc nemusíte bát, že proberete pět časů za tři měsíce a v navazujícím semestru se bude pokračovat bez ohlédnutí dál. Naopak, gramatika u nás není závod a víme, že je důležité mít DOSTATEK ČASU na pochopení a procvičení každého jevu.

k

BUDU MUSET DĚLAT DOMÁCÍ ÚKOLY?

NEBUDETE 🙂 Alespoň ne ty klasické a nudné. Stojíme si za tím, že student by se měl vše potřebné naučit ve škole a tudíž Vás nechceme a nebudeme  zatěžovat cvičeními, která by vyplnila i cvičená opice. Úkoly na doma spočívají spíše v pasivní domácí přípravě.

w

JAK PROBÍHAJÍ HODINY?

Struktura hodiny je jasně daná a s menšími odchylkami se opakuje každou lekci. Tím jsme dosáhli toho, že je vždy dodržen náš koncept, ale navíc má lektor možnost upravit náplň jednotlivých částí PŘÍMO NA MÍRU potřebám studentů v kurzu.”

A jak vlastně naše “COOL” učebnice vypadá v praxi?