PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR?

VYBERTE TEN NEJVÍC COOL!

PROČ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR U NÁS?

Zaprvé, protože je to COOL. A znáte snad nějaké dítě, které by nechtělo být COOL? I když třeba ani neví, co to slovo znamená. Zatím! U nás to zjistí. Angličtina je dnes už všude kolem nás, připravte na to své děti už teď!

Čím dříve se s ní skamarádí, tím dříve ji začnou brát jako přirozenou součást života. Tím jim usnadníte nejenom další roky strávené ve škole, ale i jejich budoucnost, ať už chtějí být rockovou hvězdou, nebo kravaťákem v korporátu. 🙂

PRO KOHO COOL TÁBOR JE?

Pro všechny děti od 6 do 12 let, které se chtějí v létě pobavit, něco nového se naučit a poznat nové kamarády. Na základě Montessori pedagogiky Vaše děti rozdělíme do dvou skupin podle věku (6-9, 10-12).

u

CO VAŠE DĚTI ČEKÁ?

Týden nabitý angličtou, hrami a zábavou, různorodé aktivity pro každého a speciálně vytvořené výukové materiály. Vaše děti zjistí, že angličtina nemusí být jen nudný předmět, ale i legrace. Kurz je i skvělá průprava do dalšího studia.

MONTESSORI PEDAGOGIKA

Určitě už jste s Vašimi dětmi zažili kolečko otázek “A proč?” A víte proč? Děti jsou od přírody zvídavé (až všetečné :-)) a dokonce se i rády učí. Tato metodika jim dá příležitost učit se to, co je zajímá, jejich vlastním tempem a hledat odpovědi na jejich “Proč?” a “Jak?”. Hlavním mottem jtéto metodiky je “Pomoz mi, abych to dokázal sám.” A přesně to je úkolem našich lektorů.

l

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

Přímo pro tyto kurzy jsme vytvořili kombinaci COOL konceptu a Montessori výuky. Vašim dětem nebudete muset kupovat žádné učebnice, protože si je, jako u ostatních našich kurzů, vytvoří samy sobě na míru.

h

HARMONOGRAM KURZU

Kurz probíhá od pondělí do pátku 
od 8:00 do 17:00. Dopoledne probíhá výuka ve škole a na odpoledne pak máme připravený venkovní program (dle počasí). V pátek celodenní výlet do ZOO s programem a soutěžemi.

OBČERSTVENÍ V KURZU

Dodržujeme pitný režim, pro děti budou ve škole připravené teplé i studené nápoje. Dopoledne dostanou vitamínovou svačinku a obědy jsou zajištěny v blízké restauraci (nejsou v ceně kurzu. Nakonec je čeká i odpolední domácí svačinka.

V ceně je zahrnuto
– výukové materiály, Montessori pomůcky 
– 2x denně svačinka, pití (nutno mít vlastní láhev, např. na odpolední aktivity) 

V ceně není zahrnuto:
– obědy (platí se hotově před začátkem kurzu)
– cesty po Plzni MHD, vstupné